Friday, 18 May 2012

YELLOW TUNIC

Miło jest rozpocząć dzień od leniuchowania w łóżko. :-) A wszystko dzięki temu, że do college'u jadę dopiero na popołudnie zatem mam trochę czasu, żeby ogranąć parę spraw, zrelaksować się i WRESZCIE zaopatrzyć się w nową muzykę. Nieważne, że na moim ipodzie mam obecnie około 1700 piosenek, haha. :-)
Mój wczorajszy strój był bardzo prostu choć wydaję mi się, że z powodu zstawienia kolorystycznego przyciągał uwagę. Żółta tuniko-koszula to bardzo udana zdobycz na wiosennych przecenach, którą kupiłam w wiekszej miarze ze względu na kolor. Każdy człowiek ma chyba to do siebie, że lubi być czasami skupiać uwagę tylko na sobie poprzez ubiór. Jeśli jest to w pozytywnym sensie tego stwierdzenia, to jak najbardziej popieram. :-) W moim stroju nie znalazły się żadne extra dodatki, bo chciałam całą kompozycję zachować w bardzo prostej formie.

It's nice to start off a day with relaxing in my bed. :-) It's all because I don't start college till later in the afternoon which gives me some time to sort out a few things, relax and FINALLY get some new music. Never mind the approx. 1700 songs I've got on my iPod already, haha. :-)
My outfit yesterday was pretty simple due to the colour combo used. The bright yellow tunic-shirt is a very good pick at spring sales which I bought mainly because of its colour. I think everybody likes to attract attention with their outfit sometimes. Obviously, if it's in the good sense, I'd totally approve of it. In my outfit you can't any extra accessories because I wanted to keep this set in its simplest form.
Moja mama śmieje się już ze mnie, że cały czas chodzę w mojej jeansowej kurtce, ale ja po prostu ją bardzo lubię! Pasuje do paktycznie wszystkiego i jest mega wygodna. :-)

My mum laughs at me saying that I wear my denim jacket all the time but it's only because I really like it! It goes with practically anything and is sooo comfortable. :-)
Shirt+Leggins+Wedges+Bag - River Island / Denim Jacket - The Vintage Fair

Mam również skrótką wiadomość dotyczącą mojego konta na Ebay'u. Właśnie dzisiaj zakończyłam autoryzację moja konta na PayPal i w ciągu kolejnych kilku dni będę się starać jak tylko mogę, żeby zacząć prowadzić aukcje. Jak tylko to się stanie umieszczę link, jeśli mielibyście mieć ochotę zobaczyć co oferuję. :-)

I've got just one more little mesage to do with my Ebay account. Today I authorised my PayPal account so in the next few days I will do my best to starts some auctions. As soon as that's done, I will provide you with the link if you'd like to have a look at what's I've to sell. :-)

No comments:

Post a Comment