Sunday, 6 May 2012

SUNDAY, BLOODY SUNDAY

W niedziele zawsze wrzucam na siebie coś eleganckiego. Dziś wyszukałam szerokie spodnie - tak zwane haremki. Są mega wygodne, a zarazem efektowne. To kolejny element mojej garderoby, który musi być zastawiony z butami na obcasie/koturnie, w innym razie wyglądałabym na niższą niż jestem. Lubię je, ale często nie noszę z powodu pogody, ale dzięki Bogu, nareszcie wyszło słońce! Skorzystałam, więc z tej okazji, żeby zrzucić warstwy ciepłych ubrań. :-) Niewiele dodatków znalazło się w tym zestawie, bo uważam, że tekstura każdego z ubrań w zupełności wystarczy. Bransoletkę kupiłam w Hiszpani, rok temu na wakacjach. Moją uwagę zwróciło połączenie kolorów ze złotem, a większość moich ubrań dobrze współgra ze złotymi dodatkami, więc zaszalałam i ją kupiłam. :-)
Blazer - H&M / Harem Pants - Jane Norman / Mint Jumper+Black Wedges - New Look / Bangle - bought in Spain

English: Every Sunday I like to put on something classy. Today I found the so called harem pants. They are so comfortable and look effective at the same time. It is another element of my wardrobe which has to be worn with either heels or wedges, otherwise I'd look shorter than I already am. I do like them, but don't have many occasions to wear them due to weather, but thank God, it's finally sunny! I used that to put away all the layers of clothing I normally wear, just for a little while. Not many accessories were included in this outfit, cause I think that texture wise it was already quite enough. The bangle I bought in Spain, last year during summer holidays. My attention caught the combination of colours with gold, and most of my clothes go well with golden accessories so I spoiled myself and got it. :-)

4 comments:

 1. Buty i spodnie na tak,lecz zamiast marynarki pasuje tu coś krótszego-moim skromnym zdaniem;) ładna bransoletka^^

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki! Rozumiem, każdy ma swoje zdanie. ^ ^ Dzisiaj chciałam stowrzyć oversized look, ale zazwyczaj właśnie noszę te spodnie do krótszych kurtek. :-)

   Delete
 2. każdy ciuch z osobna spoko, ale do siebie wogóle nie pasują... nie chcę Cię obrażać ale masz trochę za mało wiedzy o modzie żeby prowadzić o niej blog.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie jestem ekaspertką, to prawda, ale tak jak napisałam w sekcji o sobie - piszę tutaj o tym co MI się podoba, więc pozwól, że sama zadecyduję czy będę prowadzić takiego bloga. Nie trzeba mieć wiedzy o modzie, tylko swój własny styl. Pozdrawiam. :-)

   Delete