Tuesday, 8 May 2012

BF JEANS

Pewnie zastanawia was dlaczego wiekszość moich postów pisana jest o tak nieprzyzwoitych porach jak 23.00 lub później, kiedy już dawno powinnam słodko spać. Jest pomysł na post, więc muszę się nim podzielić. :-) Zazwyczaj kiedy odwlekam z realizowaniem moich wybitnych planów zaczynają mi się ode wydawać do kitu, więc wolę kuć żelazo póki gorące. :-) Kolejnym powodem na mój obecny brak czasu to rozpoczęty dziś okres egzaminów. Fizyka - od tego właśnie zaczęłam. Miałam dziś praktyczny egzamin i mogę powiedzieć, że nic nie zepsułam/spaliłam/wysadziłam w powietrze, a to już połowa sukcesu! Haha, na poważnie, egzamin nie był stresujący, bo nie mieliśmy ograniczenia czasowego, a eksperymentym były w miarę proste. W następny wtorek i czwartek kolejne egzaminy z fizyki, więc każdą wolną chwilę poświęcam na naukę.
Powrót do podstaw? Coraz cześciej ciągnie mnie w stronę prostego stylu, gdzie jedna lub dwie rzeczy wyróżniają się, a reszta jest tłem. Nuda? Skąd! Lubię zaszeleć np. ubrać spódniczkę z cekinów lub neonowe obcasy, ale na tym kończy się zabawa. Balansowanie kolorów i wzorów oraz użycie materiałów, które się nie 'gryzą' jest dla mnie ważne. Bywało tak, że wybrałam coś do ubrania pod wpływem to emocji, a może dlatego, że podobny look gdzieś widziałam, i sekundę po tym jak wyszłam na ulicę żałowałam, że taki pomysł wogóle przyszedł mi do głowy. Stałam się ostarożniejsza, ale wiem, że jeszcze nie raz popełnię taką gafę! Haha. :-)
Dzisiejszy look to połączenie wygody, rockowego stylu i kobiecości. Podoba wam się moja skórzana kurtka? Kolejna perełka wyłowiona przez moja mamę w second hand'zie. :-)
BF Style Jeans+Bracelet - H&M / Leather Jacket+Lacy Top - Charity Shop / Wedges - River Island

English: You are probably wondering why most of my posts are published at such ridiculous times as 10 p.m. or later, when I should be snoozing away long ago. When there's an idea for a post, I've got to share it. :-) Usually when I put my fabulous plans away to do later I start to think they're a bit crappy, so I prefer to make hay while the sun shines. :-) Another reason for my lack of time is the exam time which has started for me today. Physics - that's what I started off with. Today I had my assessed practical exam and I proudly say that I didn't break/burn/blow up anything, so that already half of the success! Seriously though, the exams was not stressful as we didn't have a time limit and the experiment were fairly easy. Next Tuesday and Thursday I've got    next physics exams so all my free time I spend revising.
Back to basics? More often I find myself being drawn towards simplicity, where one or two pieces stand out and the rest is a background. Boring? Not at all! I like to go crazy, eg. wear a sequin skirt or neon heels but that's as far as the fun goes. Balancing colours and textures and using such material which go well together is important to me. Sometimes I used to pick an outfit probably influenced by something I've seen before and as soon as I'd step outside of the house I'd regret the whole idea. I try to be more careful, but I know that I will probably make this mistake again. :-)
Today's look is a mixture of comfortable, feminine and rock style. You like the leather jacket? It's another treasure my mum found in a charity shop. :-)

3 comments:

  1. bardzo ładny look i kurteczka też świetna:)

    ReplyDelete
  2. omg i actually love these jeans.... might have to get myself a pair ;)

    ReplyDelete