Wednesday, 2 May 2012

3-A-SEASON

Co sezon jesteśmy bombardowani mnóstwem nowych trendów od których ilości może zaboleć głowa. Jak tu wybrać te, które są najoryginalniejsze? Moja rada -  wybierać to co się podoba najbardziej, ale co będzie do siebie w jakiś sposób pasowało. Szkoda jest mi ubrań, które kupiłam, bo były na czasie, ubrałam raz i na tym się skończyło. Pieniądze wyrzucone w błoto i kolejny ciuch, który zalega w szafie. Bezsens. Bycie ostrożnym i kupowanie z namysłem to jedno, a indywidualizm to drugie. Połączenie obydwu to mieszanka idealna. :-)
Z względu na naukę nie mam czasu, żeby opisywać moje stroje, więc dzisiaj postanowiłam napisać o tym to podoba mi się najbardziej w tym sezonie.

Flatforms
Powinno się dziękować temu ktokolwiek je zaprojektował! Łączą w sobie komfort i dodatkowe centymetry, a na dodatek świetnie wyglądają. Już zaopatrzyłam się w parę tych cudeniek, które pojawiły się w moim poprzednim poście. :-)

Neons
No cóż, neony zawsze pojawiały się w takiej czy innej formie, ale teraz sklepy typu Topshop czy River Island poszły na całość i obdarowały nas kolekcjami pełnymi jarzących kolorów. Rok temu, za pół ceny w Topshop'ie, kupiłam sobie naszyjnik (który też pojawił się w jednym z poprzednich postów) z pacyfką w kolorze neonowego pomarańczu, który teraz okazał się strzałem w dziesiątkę. :-)
Ta para obcasów JC ujęła mnie za serce... już wiem na co zaczynam oszczędzać. ;-)
Stiletto Nails
Paznokcie w kształcie szponów zawsze przyprawiały mnie o gęsią skórkę jednak tak zwane stiletto nails są łagodniejszą wersją "kocich pazurów". :-) Wydają mi się bardzo kobiece, a w wygodniu Lany Del Rey jeszcze bardziej mi się spodobały. :-) 

English: Every season we get bombarded by lots of new trends, whose amounts can definitely give us a headache. How to choose the most unique ones? My advice is to pick what you like the most but what goes well together too. It's always a pity for me when I buy a piece of clothing, wear it once and leave it in my wardrobe, all forgotten. So after all my money is wasted and I'm left with even more clothes which I don't even have space for. Nonsense. Being careful and shopping thoughtfully is definitely not something I've got a hang off. :-) Because of all my revision I don't have time to be posting my outfits recently so today I decided to talk about what I really like for this season's trends. Enjoy. :-)

No comments:

Post a Comment