Sunday, 22 April 2012

SEQUINS+DIY CLUTCH

Wczoraj byłam na osiemnastce koleżanki i powiem, że od długiego czasu już się tak dobrze nie bawiłam. :-) Zdecydowałam się założyć sukienkę z cekinami, do tego kopertówkę z a'la wężowej skóry oraz różowe obcasu do szpica o których spominałam w jednym z poprzednich postów. Wiosna nadal nie zawitała, więc na ramiona zarzuciłam beżową marynarkę, którą też niedawno zakupiłam. 
Kopertówka kiedyś tak naprawdę nią nie była. Moja stara torebka na ramie lekko mnie znudziłam, więc odcinając pasek i dodając ćwieki trochę ją odświeżyłam. :-)
Oczy podkreśliłam czarnym cieniem, a w kącikach dodałam pomarańcz (nie jest tak widoczny na zdjęciach jak powinien). Z dodatkami również nie szalałam, jedynie kolczyki w kształcie złotych kokardek, bo stwierdziłam, że kopertówka i sukienka to wystarczająco zauważalne. 
Blazer - H&M / Dress - G21 / Heels - New Look / Clutch - DIY / Earrings - Present from my boyfriend

English: Yesterday I was at my friend's 18th birthday party and I've got to say that I've not had so much fun in a while. :-) 
I chose to wear my sequin dress along with a DIY clutch and pink heels which I mentioned in one of my previous posts. Spring still hasn’t arrived so I threw a beige blazer over my shoulders which I’ve also bought recently. I decided to put some accent to my eyes with a black eye shadow and in corners just a slight touch of orange. I didn’t go crazy with accessories either – only my bow earrings because I thought that the clutch and sequin dress stood out anyway.

No comments:

Post a Comment