Tuesday, 24 April 2012

ELEGANT+GIRLY

Dziś niewiele słów, bo za chwilę biegnę się uczyć. Egzaminy coraz bliżej, a ja nadal jestem w kropce! Tak bardzo bym chciałam, żeby pogoda wreszcie się poprawiła, bo ten chłód, deszcze i wiatr wprowadzą mnie za niedługo w depresję. Jednak dobre wiadomości - w lipcu jadę do Polski, aż na trzy tygodnie! :-) Jestem wniebowzięta, jednym zdaniem. :-)
Dzisiaj zarejestrowałam się na stronie Polyvore, gdzie można znaleźć mnóstwo modowych inspiracji, podglądać stylizacje innych oraz tworzyć kolaże! Ta funkcja bardzo mi się spodobała, więc oczywiście odrazu ją wypróbowałam. Oto zestaw, który stworzyłam - idealny na piątkowo-sobotnie wyjścia. :-)
Elegant+Girly
Ostatnio spodobały mi się szorty z koronki. Są eleganckie, ale nie koniecznie muszą być noszone tylko z obcasami, jednak w tym zestawie stwierdziłam, że te czarne perełki idealnie do nich pasują. Czy sami nie przyznacie, że torebki Chanel są CUDOWNE. Proste, ale mają swój niepowtarzalny urok. Kiedyś śledziłam aukcje na Ebay'u w poszukowaniu torebek Chanel jednak niewiele było ich w dość przystępnych cenach co trochę ostudziło mój zapał. Za nowę cena zaczyna się od 1000 w górę. Może to jeszcze nie ten moment na taki zakup. :-) Co jeszcze zauważyłam to to, że zakładanie kilkanaście bransoletek na jednej ręce znów jest trendy, więc dorzuciłam ich zestaw do mojego kolażu.
Znacie problem przeładowanej szafy gdzie większości ubrań i tak już nie nosicie? Moja szafa jest chyba w stanie hibernacji, bo cały czas jest napakowana, a niektóre rzeczy ubrałam dwa-trzy razy i na tym skończyła się ich keriera. Postanowiłam wystawić niektóre z tych rzeczy na aukcje na Ebay. Postaram się zrobić to jak najszybciej, więc w ciągu kolejnych kilku tygodni będę załączać linki do moich aukcji. :-)

English: I won’t be saying much today, cause I’m off to revise in a little while. Exams are coming up and I’m not even half way done! I’d love the weather to get better finally because it is going to put me in a depression. However, some good news – I’m going to Poland for three weeks during summer! I cannot wait!
Today I registered myself at Polyvore (link above) which is a website where you can find lots of fashion inspirations, look at other people’s outfits and create collages! I really like that idea and obviously tired it out straight away. I created an outfit is perfect for going out on Friday/Saturday night. 
Has any of you experienced a problem of an over-flooded-with-clothes wardrobe? Well, mine seems to be hibernated in such state so I decided to get rid of some of the clothes which I’ve worn 2 or 3 times only, or even non at all(!), therefore as soon as I’ll create my Ebay account regularly I’ll be posting links to my auctions. :-)

No comments:

Post a Comment