Friday, 20 April 2012

HEELS+CURLS

Wiecie co? Mamy ukochany weekend! Miałam usiąść dziś do nauki, ale jestem tak zmęczona, że za chwilę pójdę spać. Po długim wolnym kiedy mogłam spać po 10 godzin lub więcej, przez pięć ostatnich dni najwięcej ile spałam to 6 i pół. :-)
Nie ma dnia, żebym czegoś nie wyczyniała z moimi włosami. Często prostuję i spinam, bo tak jest mi najwygodniej, a jednocześnie moje włosy wyglądają na zadbane. Jeśli jednak przychodzi do kręcenia to, aż sama się zwijam na myśl jak moje włosy będą wyglądać! Zwłaszcza, gdy mam grzywkę na prosto, tak jak teraz, jeszcze bardziej obawiam się jakichkolwiek loków, bo przeważnie moje włosy puszą się na dole, a na górze są przyklaptnięte. Nie wygląda to zbyt atrakcyjnie, haha. :-) Postanowiłam się przełamać i spróbować zobaczyć po raz enty co tym razem moje włosy będą wyrabiać, gdy nakręce je na wałki. Oczywiście zero pianki, za którą osobiście nie przepadam, bo okropnie skleja włosy i sprawia. że są niemiłe w dotyku. Zdecydowanie bardziej wolę lakier - używam Volume & Lift Firm Hold marki TRESemme, który jest mocny i lekki, a na dodatek ma ładny zapach. :-)
Ani wczoraj, ani dziś nie dodałam zdjęcia na Lookbook'a, ale zato umieszczam kilka zdjęć moich ślicznych czółenek, które dzisiaj założyłam. :-) Kupione ponad rok temu, ale tak naprawdę żadko je zakładam, bo  bardzo niewiele ubrań z mojej szafy do nich pasuje. Pewnie myślicie teraz, że pieniądze wydane na marne, ale skąd! Czasami zdarzy mi się kupić coś co ni jak ni śmak, nie pasuje do mojego normalnego stylu, jednak wiem, że w pewnym momencie ta właśnie rzecz będzie mi przydatna, tak jak i w tym przypadku! :-)
Heels - New Look

English: You know what? It's the beloved weekend finally! I was going to revise tonight, but I am soooo tired that I will be  going to bed shortly, instead. I don't know how about you guys, but there's no day for me when I don't do something with my hair. I usually straighten or put them up just cause it's easy. :-) However when it comes to curling.. that's a totally different story. Then my hair goes frizzy at the bottom and flat at the top, which isn't very attractive, more like annoying! Especially now when I've a full fringe, it'd look extra strange. I decided to curl my hair with a use of hair rollers which I think turned out not too bad for what it usually is like. :-) Also a few photos of the lovely heels I wore today! I don't wear them a lot since they don't go with many of my clothes but I totally adore them. :-)

No comments:

Post a Comment