Friday, 13 April 2012

BEIGE+GOLD+BABY PINK

Dzisiaj wybrałam się na bardzo owocne zakupy! Do sklepów już weszły późno wiosenne/letnie kolekcje, a przy tym jest mnóstwo przecen. Kiedy przeglądam sklepowe wieszaki jestem w swoim żywiole. Odrazu moja wyobraźnia zaczyna pracować - dobieram rzeczy do tych, które już szczęśliwie wiszą w mojej szafie. :-) Na złoty naszyjnik z H&M polowałam już chwilę, ale jak do tej pory nie miałam czasu wybrać się do sklepu. Całe szczęście czekał na mnie w sekcji z biżuterią i na dodatek uśmiechał się tak kusząco, więc jak mogłam go nie kupić. :-) Cena to 7.99 (ok. 40 zł), co raczej mieście się w średniej kategorii cenowej, moim skromnym zdaniem.


W tym sezonie modne stały się buty ze szpicem. Przedtem wydawały mi się one obleśną, przedłużającą stopy pomyłką jakiegoś biednego projektanta, który na ostatnią chwilę dorzucił je do swojej kolekcji bez zastanowienia. Jednak reklamy robią swoje i krótko mówiąc bardzo je polubiłam! Nie wierzyłam, że to kiedykolwiek powiem, haha. Nadal jednak uważam, że sławetny szpic nie może być za długi, ani za ostry, bo zrujnuje to buty. Takiej pary właśnie szukałam i... Ideał znaleziony, ostatnia para, cena: 15.99 (ok. 80 zł), żal nie wziąć!


Ciuchlandy, szmateksy, lumpeksy, jakkolwiek je nazywacie, może śmierdzą starością, ale ja je lubię! Po pierwsze, można tam znaleźć od czasu do czasu bardzo fajne rzeczy, często też dobrych marek. Po drugie, te rzeczy są tanie! Nie będzie mi żal nawet jakbym miała je oddać komuś innemu, lub do kolejnego lumpeksu. Z tego co zauważyłam to dużo osób i tak się do nich przekonało po zesżłorocznego szały na styl vintage. Miałam dzisiaj małe tourne po kilku charity shop'ach, głównie patrzyłam na torby. Znalazłam jasno-różową torebkę firmy Aldo za 5.99! (ok. 30 zł.) Czy nie wspaniale? Co prawda była odrobiną ubrudzona, ale to tylko kilka smug, które odrazu zmyłam jak wróciłam do domu. Kocham ją!
Oprócz tego szybka rundka między półkami w drogeriach, żeby uzupełnić zapasy kosmetyków!
Cosmetics: Eyeshadow Palette - H&M, Eyebrow Pencil - MUA, Quick Dry Green Nail Varnish - Miss Sporty, Concealer - Natural Collection, Face Primer - 17.

English: Today's been a very successful day of shopping for me! S/S 2012 collections are already on the shops' shelves which gives a huge choice along with sales of the previous collections. Above you can see a few items I purchased, which I've been longing to buy for a while now! Well, maybe except the Aldo bag with was a very nice surprise for me to find. :-) Also, obviously a few cosmetics to fill up my stock!

2 comments: